Galeria

Ostatki Studenckie w S.K. WSPAK. Szalona zabawa do białego rana.

Na zakończenie Jesieni Studenckiej do WSPAK'a po raz kolejny zawitał zespół HAPPYSAD.

Podczas V Świętokrzyskiego Balu Akademickiego pod hasłem „Zawody Świata” w Klubie WSPAK bawiła się setka studentów z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Politechniki Świętokrzyskiej. Organizatorem imprezy było Duszpasterstwo Akademickie "Francesco" i "Wesoła 54"

Czwartkowy wieczór był ucztą dla fanów ciężkich brzmień.

Pierwszy koncert Jesieni Studenckiej za nami. Sex Bomba i Koniec Świata udowodniły, że rock'n'roll nie umarł.

Malowania ciał oraz wspólne śpiewanie rozpoczęły pierwszy dzień Jesieni Studenckiej 2014.

„Otwórz się na więcej!” - pod takim hasłem 17 października w ramach Kieleckiego Festiwalu Nauki odbył się Dzień Otwarty UJK.

W dniach 27.08- 04.09 2014 r w Jastrzębiej Górze odbył się obóz adaptacyjny, zorganizowany przez URSS oraz Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej UJK. W obozie uczestniczyły 44 osoby. Pogoda dopisała, uczestnicy świetnie się bawili. Odbywały się liczne rozgrywki sportowe, quizy wiedzy i inne ciekawe konkurencje. Beani układali piosenki i projektowali logo własnych grup. Najmilszym uczestnikiem obozu został Damian Liwocha z Wydziału Zarządzania i Administracji.

Studenckie Koło Naukowe Doradców Zawodowych "SYNERGIA” przy wsparciu Ośrodka Nauki i Kultury Studenckiej (ONiKS) zorganizowało coroczną akcję charytatywną „UNIWERSYTECKI DZIEŃ DZIECKA” . Tegoroczna akcja trwała dwa dni (25 - 26 czerwca) i była przygotowywana dla wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Dobra Chata” w Kielcach. Wśród atrakcji dla Przyjaciół z „Dobrej Chaty” zorganizowano m.in. wspólne wyjście do Kina Moskwa na zajęcia filmowe i projekcję filmu „Gabriel”, a także gry i zabawy terenowe, warsztaty udzielania pierwszej pomocy (z udziałem studentów Ratownictwa Medycznego) oraz kolację grilową i karaoke.

24 czerwca 2014 r. o godzinie 20:00 w Studenckim Klubie WSPAK odbyło się podsumowanie sezonu 2013/2014 Ligi Akademickiej UJK w futsalu.

Wiosnę Studencką UJK zakończył koncert jednego z najstarszych zespołów na polskim rynku muzycznym - KSU.

Tak bawili się studenci podczas tegorocznego korowodu juwenaliowego!!...

Dzięki swojej wyobraźni możecie zamienić siebie lub kogoś w prawdziwe dzieło sztuki.

Klub WSPAK pękał w szwach. Podczas koncertu bawili się wspólnie studenci wszystkich kieleckich uczelni oraz mieszkańcy miasta Kielce.

Druga edycja Biegu przez Campus zgromadziła ponad 1500 osób aktywnie uczestniczących w promocji zdrowego trybu życia.

Jak co roku karaoke we WSPAK'u cieszyło się ogromnym zainteresowaniem...

W ramach przedbiegów juwenaliowych odbyło się Wielkie Grillowanie. Wszyscy jedli, pili i weselili się przez pól nocy.

Podczas X edycji Festiwalu Podróżniczego Na Rozdrożach gościliśmy w klubie WSPAK znanych podróżników i artystów: LIROY, Anna i Krzysztof Kobus, Aleksandra Rostalska oraz ekipa Busem Przez Świat.

Koncert zespołu HUNTER ściągnął rzeszę fanów ciężkiego brzmienia.

III edycja Dni Druku 3D organizowana przez Stowarzyszenia FabLab Kielce oraz Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej ONiKS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Najbardziej energetyczna piwnica artystyczna. W Klubie WSPAK zespół wystąpił w składzie: Marek Andrzejewski - śpiew, kompozycje, teksty, gitara; Jan Kondrak - śpiew, kompozycje, teksty; Piotr Selim - śpiew, kompozycje, instrumenty klawiszowe oraz Katarzyna Wasilewska – skrzypce, śpiew

Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach